Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Rozwój gospodarczy Obszaru Funkcjonalnego Aglomeracji Leszczyńskiej - konsultacje społeczne 

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Aglomeracji Leszczyńskiej na otwarte spotkanie konsultacyjne. Celem spotkania jest zebranie opinii na temat projektu Strategii rozwoju gospodarczego z planem rozwoju stref inwestycyjnych i pozyskiwania inwestorów.

Leszno oraz partnerzy samorządowi : Osieczna, Rydzyna, Krzemieniewo, Lipno, Święciechowa, Włoszakowice, Wijewo, Przemęt wraz z partnerami społecznymi realizują projekt: „Partnerstwo Obszaru Funkcjonalnego dla wzmocnienie rozwoju i spójności społeczno-gospodarczej Aglomeracji Leszczyńskiej”.

 

W ramach projektu  opracowana zostanie m.in. Strategia rozwoju gospodarczego z planem rozwoju stref inwestycyjnych i pozyskiwania inwestorów. Na etapie prac diagnostycznych Strategii rozwoju gospodarczego przeprowadzona została m.in. ankieta  ze  152 podmiotami gospodarczymi z Aglomeracji Leszczyńskiej. Poruszone zostały m.in. kwestie prowadzenia działalności gospodarczej, innowacyjności czy sytuacji na rynku pracy. Kolejną szansą na przedstawienie swoich opinii i spostrzeżeń przez wszystkich mieszkańców Aglomeracji oraz zaangażowanie się w proces powstawania strategii, jest otwarte spotkanie konsultacyjne.ZAPRASZAMY

Wszystkich mieszkańców Aglomeracji Leszczyńskiej

na otwarte spotkanie konsultacyjne

20 listopada br. o godz. 18.00

W Inkubatorze Przedsiębiorczości

Ul. Geodetów 1 w Lesznie

 Założenia Strategii rozwoju gospodarczego z planem rozwoju stref inwestycyjnych i pozyskiwania inwestorów

Partners

 

 

 

Linki do funduszy EOG - kliknij baner poniżej