Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Po konsultacjach  w sprawie ulicy Święciechowskiej w Lesznie

W poniedziałek 30 listopada 2015 r. odbyły się konsultacje społeczne w sprawie przebudowy ulicy Święciechowskiej
w Lesznie. 

 

W ramach opracowania projektu budowlanego i wykonawczego dla inwestycji pn."Przebudowa ulicy Święciechowskiej w Lesznie na odcinku od Ronda Zatorze do granicy miasta" odbyły się konsultacje społeczne dla mieszkańców miasta. Mieszkańcy aktywnie wnosili swoje uwagi do prezentowanej koncepcji projektu. Wszystkie uwagi zostaną rozpatrzone i w miarę możliwości wprowadzone do projektu. W ramach przebudowy ulicy powstaną m.in. ciągi pieszo-rowerowe, dodatkowe parkingi, przejścia dla pieszych oraz dwie wyspy spowalniające ruch w pobliżu szkoły. 

W pierwszym kwartale 2016 r. na podstawie przedstawionej  koncepcji powstanie dokumentacja techniczna dla inwestycji przebudowy ulicy Święciechowskiej. 

 

 

 

 

 

Spotkanie konsultacyjne jest jednym z działań w ramach projektu „Partnerstwo Obszaru Funkcjonalnego dla wzmocnienia rozwoju i spójności społeczno-gospodarczej Aglomeracji Leszczyńskiej”  finansowanego ze środków funduszy EOG 2009-2014, pochodzących z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii oraz środków krajowych.

Partnerzy

 

 

 

Linki do funduszy EOG - kliknij baner poniżej